Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
10 правил при виборі фотошпалер

 Критеріїв, на які варто спиратися при виборі фотошпалер, дуже багато. Пропоную вашій увазі інструкцію, яка допоможе вам визначитися і в результаті отримати саме те, на що ви розраховували.

 Перш за все, необхідно розуміти, що фотошпалери - це не картинка на стіні, це елемент декору в інтер'єрі, або, в окремих випадках, ключовий фрагмент!

1. Отже - сюжет. Саме він відіграє найважливішу роль при виборі фотошпалер. Яскравий, неповторний образ персонажа або спокійний пейзаж набережній в Італії в пастельних тонах - вирішувати безумовно вам! Для того, щоб мати повне уявлення про те, як фотошпалери впишуться в інтер'єр вашої кімнати, можна зробити візуалізацію. Професійні дизайнери адаптують сюжет під ваш розмір зі збереженням пропорцій і без втрати якості. У випадку, якщо у вас немає конкретних переваг - дизайнери, грунтуючись на своєму досвіді, зроблять для вас підбір зображень, з яких ви вже зможете вибрати підходящий.

2. Матеріал. Величезна безліч матеріалів, на яких виготовляють фотошпалери, більшість обивателів ставить у глухий кут. Дійсно, складно зорієнтуватися, коли мова йде про те, що неможливо в даний момент помацати і подивитися. У компаніях, які займаються виготовленням фотошпалер на замовлення, повинні працювати грамотні фахівці. З їх допомогою ви зможете визначитися з матеріалом віддалено. Якщо у вас все ж залишаються сумніви, я не рекомендую вам купувати фотошпалери в інтернет-магазинах, у яких немає офісу шоу-руму, де ви можете побачити і помацати продукцію виготовлювача.

3. Приміщення. Саме від приміщення залежить вибір матеріалу. Фахівці, які працюють у цій галузі і безпосередньо пов'язані з виготовленням фотошпалер, зможуть значно звузити список матеріалів на вибір, знаючи призначення приміщення. Наприклад: в дитячу кімнату з маленькими дітьми підійдуть матеріали, на яких можна малювати. У ванну - матеріали, стійкі до температурних перепадів і вологості, і т.д.

4. Кольоропроба. Очевидно, кольоропроба - самий гарантований спосіб оцінити якість, передачу кольору фотошпалер наживо. Це ваш сюжет, надрукований на обраному матеріалі, в трьох колірних рішеннях. Саме той варіант кольоропроби, який ви затвердите, буде аналогом тих фотошпалер, які ви отримаєте в результаті.

5. Кольорокоррекция. У випадку, якщо для вас принципові певні відтінки кольору - кольорокорекція необхідна. Дизайнери будь-яке зображення можуть вивести в ту колірну гамму, яка вам потрібна.

6. Гарантії. Звертайте увагу на гарантії, які надає виробник. Фотошпалери на матеріалах хорошої якості, наприклад європейських виробників, укупі з прогресивними технологіями та сертифікованими витратними матеріалами при дотриманні умов експлуатації можуть прослужити вам до 15 років!

7. Сертифікація продукту. У даному випадку мова йде саме про матеріали, на яких виготовляють фотошпалери. Принципова відмінність - країна виробник. Матеріали європейського виробництва, як правило, сертифіковані і мають кращі споживчі властивості. 8. Термін виготовлення. Мінімальний термін виготовлення говорить про те, що компанія є виробником, а не посередником. Що однозначно збільшує ваші шанси отримати в результаті саме той продукт, за який ви платите.

9. Сервіс Не варто нехтувати таким критерієм відбору як сервіс. Грамотний фахівець - 70% успіху! Звертайте увагу на те, як оперативно вам надають інформацію і наскільки обізнаний про продукт той самий фахівець, який буде курирувати ваше замовлення. Успіхів вам! Не соромтеся задавати питання, професіонали із задоволенням присвятять вас у всі деталі виробництва фотошпалер!

Фотошпалери з мостами - сучасний дизайн у вашому будинку
Ремонт з фотошпалерами
Купити фотошпалери у Львові преміум-класу за доступну ціну
Колір в інтер'єрі
Актуальність фотошпалер в інтер'єрі