Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери для ванни

 Ванна кімната – це місце, де ми проводимо час для того, щоб розслабитися, відпочити від щоденних турбот, просто полежати і абстргуватися від буденності. І хоча багато хто досі обирає керамічну плитку для оздоблення стін, стає модною тенденція вибору фотошпалер для проектування стін ванної кімнати.
 Дуже часто, маючи проект Вашої ванної кімнати, Ви не можете похвалитися великою квадратурою. Саме тут дуже вдалим варіантом будуть фотошпалери для ванної, які візуально зможуть збільшити площу приміщення. Поринувши у підводний світ, опинившися на безлюдному острові чи просто маючи перед собою картинку з морською тематикою, Вам здасться, що Ви знаходитеся у безрозмірному просторі, в якому потонете разом з своїми думками. Така атмосфера дозволить розслабитися під час приймання ванни, помріяти та відновити свої сили не тільки завдяки релаксації у воді, але й аурі, яка заповнить кімнату через зображення на стінах.
 Важливим, коли Ви обираєте фотошпалери для ванни, є їхня водостійкість. Такі шпалери повинні мати спеціальне покриття, яке не допускатиме проникненню вологи у глибокі шари матеріалу.
 Фотошпалери для ванни тим більше стануть гарною ідеєю, якщо ванна є спільною із санвузлом. У такому випадку вона стане повноцінною кімнатою, якій потрібне буде декорування і створення дизайну, який буде гармоніювати і з іншими кімнатами квартири чи будинку. Тут потрібно буде подумати про створення єдиного образу або відділити візуально частину санвузолу і ванни, таким чином умовно поділивши ванну на дві частини.
 Безперечно популярнішим варіантом оздоблення стін є керамічна плитка, але ми хочемо навести Вам переваги, які нададуть фотошпалерам для ванни переконливих аргументів.

 Отже, фотошпалери для ванни мають наступні переваги:

  • Вони легко чистяться і миються, не залишаючи ніяких розводів у порівнянні з керамічною плиткою.
  • Демонтаж таких шпалер є набагато легшим, аніж можливість змінити дизайн ванної кімнати, якщо стіни оздобленні плиткою.
  • Варіанти оформлення стін є надзвичайно різноманітними за допомогою безмежних можливостей зображень на фотошпалерах, що надасть дизайну та стилю Вашій ванній кімнаті. Підібрати малюнок і колір фотошпалер набагато легше.

 У Вас буде можливість щоразу після важкого робочого дня побувати у екзотичних місцях, якщо Ви оформите стіни у стилі екзотичного острова чи райського пляжу. Це може бути зображення дельфінів, рідкісних риб, морських рифів, ракушок чи будь-чого, що відображає підводний світ. Побувши у приміщенні з такими пейзажами, закривши очі хоч на мить, Ви забудете про реальність і побуваєте подумки там, де немає турбот і негараздів.

Тварини фотошпалери вінілові | ID: 1362
замовити це зображення
Тварини фотошпалери інтернет магазин | ID: 1373
замовити це зображення
Тварини фотошпалери на замовлення | ID: 1375
замовити це зображення
Тварини фотообої каталог | ID: 1384
замовити це зображення
Тварини фотошпалери на стіну | ID: 1389
замовити це зображення
Тварини фотошпалери вінілові | ID: 1392
замовити це зображення
Тварини фотошпалери фото | ID: 1400
замовити це зображення
Тварини фотошпалери ціна | ID: 1401
замовити це зображення
Природа фото-обої | ID: 1594
замовити це зображення
фотошпалери фото | ID: 1817
замовити це зображення