Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
50 відтінків чорно-білого

чорно білі фотошпалери

 Чорно-біле зображення - здавалося б, всього два кольори і все просто. На ділі виходить все інакше. Як показує практика, ми всі сприймаємо одне і те ж чорно-біле зображення по-різному. Але й саме по собі чорно-біле зображення може бути більш холодним, більш теплим, з відтінками червоного або зеленого.

 Щоб визначити саме ваш "чорно-білий" відтінок до виготовлення фотошпалер, ми рекомендуємо замовити кольоропробу. Виготовлення кольропроби - важливий технологічний етап у виробництві фотошпалер. За допомогою кольропроби можливо прогнозувати результат виробництва фотошпалер вже на ранніх стадіях задуманого проекту.

 Для Вас виготовлення кольоропроби забезпечує візуальне сприйняття дизайнерських рішень. Зараз також користується популярністю фотошпалери в сепії. Ефект сепії в фото напевно знайома багатьом - коричнюваті фотографії під старовину, дійсно, додають особливий ефект зображень. Так як відтінки сепії можуть бути різними, також рекомендуємо замовити кольропроби, щоб побачити необхідний відтінок на матеріалі і упевнитися, що це саме той, який вам потрібен!

 Замовте кольропроби на сайті. Всі деталі (спосіб доставки, вартість, оплату) докладно обговоримо з вами по телефону. Ми із задоволенням реалізуємо всі ваші побажання для

Наш монтаж
Історія виникнення фотошпалер
10 правил при виборі фотошпалер
Фотошпалери «Осінь» - осіннє золото в інтер'єрі
Різниця кольорів зображення на моніторі і на фотошпалерах в інтер'єрі