Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Актуальність фотошпалер в інтер'єрі

Актуальність фотошпалер

 Чи необхідні фотошпалери в інтер'єрі? Як підібрати і який сюжет вибрати?

 Якщо Ви робите ремонт або тільки задумалися освіжити ваш інтер'єр, то фотошпалери допоможуть перетворити дизайн квартири. Їх можна поклеїти в спальні, коридорі, вітальні, також на кухні і ванній кімнаті і навіть на стелю.

 В голові у багатьох сидить міцно стереотип, що фотошпалери - це зображення водоспаду, пейзажу з берізками або «Шишкин ліс» у шкільному кабінеті, і що в сучасному стилі ніяк не можна застосувати їх.

 Звичайно, це помилкова думка, оскільки фотошпалери - це чудовий і оригінальний вигляд декору. Якщо говорити про тип фотошпалер для інтер'єру, то можна розділити їх на два типи: Панорамні, у яких на чолі стоїть завдання візуально розширити простір, і Фонові, у яких стоїть завдання передати колірне настрою приміщення. Всі типи відрізняються вмістом сюжету.

 Панорамний тип фотошпалер, що ж це таке? На панорамних фотошпалерах зображені тераси, балкони, вид з вікна, панорама міста, вулиці. Такі фотошпалери візуально розширять простір, створять ефект присутності.

 З фоновими фотошпалерами пов'язані не лише спокійні, пастельні і монохромні тону, а й яскраві акценти в інтер'єрі. Що ж може бути зображено на такому типі фотошпалер? Абстракція, макрозйомка, анималистический принт, квіти, неординарні ракурси будівель і багато що інше. Кожен інтер'єр можна прикрасити фотошпалерами, і навіть якщо у кожного в будинку будуть фотошпалери, то все одно кожен інтер'єр залишиться індивідуальним, так як сюжети фотошпалер багатогранні, можна підібрати різні варіанти відповідні саме вам.

 Головне - проявити трохи фантазії. Якщо ви сумніваєтеся і не впевнені, чи підійдуть фотошпалери в ваш інтер'єр, то після звернення в нашу студію «Оздоба» сумніви розвіються миттю. Ми допоможемо підібрати тип, сюжет, колір і матеріал фотошпалер для того, щоб саме вам було затишно у вашому просторі.

Ремонт з фотошпалерами
Як підібрати фотошпалери
Чому наша Студія краще інших?
Стандартні фотошпалери чи на замовлення?
50 відтінків чорно-білого