Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери «Осінь» - осіннє золото в інтер'єрі

фотошпалери осінь

 Фотошпалери «Осінь» ще кілька років тому були однотипними і нецікавими. Тому вони недовго існували на ринку. Зараз прийшов час їх відродження.

 Нові матеріали і сучасні технології виробництва допомогли створити продукт, що користується все більш зростаючою популярністю.

 Творча фотостудія "Оздоба" пропонує купити фотошпалери природи восени, які стануть справжньою прикрасою вашого житла.

 Їх використовують як декоруючих оздоблення для стелі та стін. Правильно підібрані фотошпалери здатні:

• візуально розширити приміщення;

• надати затишок великим за площею кімнатах;

• зонувати приміщення;

• приховати нерівності поверхні.

 

 Оптимальне рішення для комфортного житла Фотошпалери «Золота осінь» чудово підходять для вітальні, спальні, холу, кабінету або спальні. Якщо в цих приміщеннях мало меблів, багато вільного місця і відсутня декор, вони здаються нежитловими і незатишними. Гарний краєвид, на якому присутні всі відтінки жовтого кольору з елементами осіннього багрянцю, надає житлу відразу зовсім інший вигляд. У ньому відразу стає затишніше. Золоті кольори надають комфорт будь-якому житлу.

 Головний елемент осінніх пейзажів - це пожовкле листя, які можуть бути різних відтінків. Фото дерев з облітає від вітру листям або однієї гілочки, особливо красивою в променях осіннього сонця, здатні змінити атмосферу вашого будинку. Сюжети можуть бути найрізноманітнішими, красивий осінній пейзаж може стати основою ексклюзивного авторського дизайнерського проекту.

 Якщо ви хочете змінити інтер'єр у вашій квартирі, не витрачаючи при цьому великих грошових коштів, замовте у творчій фотостудії "Оздоба" фотошпалери. Ви можете розраховувати на їх високу якість. У каталозі можна вибрати будь-яке зображення, яке гармонійно підходить для вашого інтер'єру. Якщо серед численних пейзажів ви не змогли підібрати той, який вам би припав до душі, звертайтеся до консультанта студії, і він запропонує вам додатково варіанти. Ви знайдете відповідний для вас сюжет. Сам матеріал може мати глянсову, матову або сатиновану поверхню. Вони мають високу міцність, стійкі до вигорання, виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Замовлення буде виконано протягом двох дня

Фотошпалери в інтер'єрі кухні
Стилі інтер'єру
Миючі шпалери
Фотошпалери на стіну
Як вибрати фотошпалери для дитячої?