Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери для дитячої

 Всі батьки хочуть для своєї дитини якнайкращого, тому піклуються про те, що їхня дитина їсть, у що одягається, де навчається. Не менш важливим є створення сприятливої атмосфери у її власній кімнаті.
 Якщо Ви можете у своєму будинку чи квартирі виділити окрему кімнату для своєї дитини, то до її оформлення слід підійти із особливим підходом. Дизайн кімнати має бути створений на основі вподобань Вашої дитини, її статті, а також віку. Якщо ми говоримо про малюків дошкільного віку, то варто оформити кімнату у мультиплікаційному стилі, тобто на основі улюбленого мультика Вашого малюка. Найкращим варіантом створення казки чи оздоблення стін улюбленими героями стануть фотошпалери для дитячої. Саме вони допоможуть маляті поринути у фантастичну атмосферу, помандрувати із своїми улюбленими героями, відчути і пережити незабутні враження. Малюку буде весело проводити час у своїй кімнаті, де все навколо буде таким кольоровим і цікавим, адже всі ми хочемо подарувати своїм діткам щасливе дитинство, а за допомогою таких фотошпалер для дитячої ми зможемо їм дарувати казку, в якій вони постійно перебуватимуть.
 Коли Ваша дитина досягнула шкільного віку, тут слід оформлювати кімнату уже зовсім по-іншому. Якщо ми говорили про фотошпалери для дитячої у мультиплікаційному стилі для ігрових цілей, то слід пам’ятати, що дітки шкільного віку уже будуть там більше часу не бавитися, а робити уроки, навчатися. Тому оздоблення стін повинне нагадувати Вашій дитині, що вона уже не маленька, а доросла і відповідальна особа, яка ходить у школу, яка дбає про себе уже більшою мірою сама. Тому тут слід подумати про кольорову гаму, адже всім відомо, що у підсвідомості кольори здатні впливати на нашу психіку та поведінку. Так, до прикладу, червоний колір, який матимуть фотошпалери для дитячої, може спровокувати надмірну активність у дітей. Натомість жовтий, навпаки, здатний заспокоїти Ваше чадо, тому сприятливо позначиться на неспокійних дітях. Зелений колір, який домінуватиме у кімнаті, наділить дитину впевненістю і сміливістю, тоді дитина проявлятиме інтерес до навчання та навколишнього середовища. Помаранчевий колір може допомогти дітям, які люблять більше бавитися на одинці, переносити самотність. Тому не потрібно нехтувати питанням кольору, коли Ви обираєте фотошпалери для дитячої, це дозволить вам гарно і з користю оформити дитячі кімнати. Також, знаючи вплив кольору на психіку, можна створити більш комфортне середовище перебування своєї дитини. Питання кольору буде не тільки актуальним для дітей дошкільного віку, але й підлітків і юних осіб, оскільки всім відомо яким мінливим може бути настрій у такий перехідний вік. Саме тому колір повинен заспокоювати і приносити радість особам, які гостро реагують через свій вік на зовнішні подразники.
 Обираючи фотошпалери для дитячої кімнати, потрібно керуватися наступними пунктами:
-    Якість: обирати якісні шпалери, які будуть безпечними для здоров’я дитини
-    Легкомиючі: оскільки малюки можуть швидко забруднити все довкола, а школярі пописати чи помалювати стіни під час виконання домашнього завдання, фотошпалери для дитячої повинні легко митися
-    Компенсувати нестачу світла: важливо, щоб кімната, в якій перебуватиме дитина, отримувала достатньо світла. Якщо природнього світла бракує, то потрібно компенсувати це світлими кольорами стін.
 Не забувайте також порадитися із своєю дитиною, коли Ви захочете створити дизайн у її кімнаті. Якщо Ви уже виділили окрему кімнату, то це означає, що дитина є достатньо самостійною, тому поставтеся до неї як до особистості, яка у праві сама обрати атмосферу, в якій проживатиме, а також їй буде приємно, що вона доклалася до цього і Ви рахуєтеся із її думкою.

Дитячі фотообої каталог | ID: 311
замовити це зображення
Дитячі фотообої каталог | ID: 1609
замовити це зображення
Дитячі купити фотошпалери | ID: 789
замовити це зображення
Дитячі фотошпалери вінілові | ID: 1499
замовити це зображення
Фотошпалери в дитячу | ID: 1834
замовити це зображення
Дитячі купити фотошпалери | ID: 275
замовити це зображення
Дитячі фотошпалери інтернет магазин | ID: 290
замовити це зображення
Дитячі купити фотошпалери | ID: 295
замовити це зображення
Дитячі фотообої каталог | ID: 1491
замовити це зображення
Дитячі фотошпалери на замовлення | ID: 1492
замовити це зображення
Дитячі купити фотошпалери | ID: 1495
замовити це зображення
Дитячі купити фотошпалери | ID: 1638
замовити це зображення
Дитячі фотошпалери | ID: 1908
замовити це зображення
Дитячі фотошпалери на стіну | ID: 276
замовити це зображення
Дитячі фотошпалери ціна | ID: 278
замовити це зображення
Дитячі фотообої каталог | ID: 281
замовити це зображення