Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери для офісу

Середньостатистичний працівник проводить близько сорока годин на тиждень на роботі. Тобто ми проводимо більше часу у офісі, аніж вдома. Важливою є обстановка, в якій працівники перебувають впродовж всього робочого дня. Атмосфера у приміщенні повинна сприяти активності працівників та бути однією з причин високої продуктивності праці.
 Оскільки офіс – це приміщення, де часто перебуває велика кількість людей, то оформлення стін повинне бути надзвичайно практичним, щоб і надалі зберігати хороший вигляд. Вдалим варіантом оздоблення стін стануть фотошпалери. Вони повинні легко митися і чиститися, адже, коли велика кількість осіб перебуває у одному приміщенні, то це є дуже важливо. Фотошпалери для офісу також матимуть переваги у тому, що за допомогою них можна створити особливий стиль та дизайн офісного приміщення. Гарною ідеєю буде підібрати зображення на фотошпалерах, які будуть актуальні для тої чи іншої сфери діяльності.
 Оформлення офісного приміщення є важливим ще й тому, що якщо у дану фірму приходять клієнти чи партнери, то зовнішній вигляд приміщення залишає певні враження від компанії, створює загальний стиль та багато про що свідчить для осіб, які мають справу з цією фірмою. Тому яскраві фотошпалери для офісу допоможуть привернути увагу і створити позитивне враження від Вашої фірми, особливо, якщо поклеїти їх у холі, де офіс-менеджер приймає клієнтів, адже саме там формується ця перша думка про вас.
 Не менш важлими для такого приміщення є кількість світла. Якщо вікна приміщення виходять на сонячну сторону, то можна надати перевагу холоднішим тонам, щоб таким чином збалансувати потік сонячного світла. Якщо у приміщення не потрапляє велика кількість сонячних променів, то слід компенсувати його за рахунок оформлення фотошпалер для офісу у світлих тонах – кремовий, золотистий, пісочний. Але слід пам’ятати, що для офісного приміщення є важливе світло, щоб створювати робочу атмосферу, гарний настрій та позитив. Також світлі фотошпалери для офісу стануть у пригоді, якщо офісне приміщення складається із декількох кімнат, де будуть працювати люди . Тоді, щоб уникнути такого психологічного тиску і щоб не складалося враження, що всі сидять один біля одного у тісноті, світлі тона допоможуть візуально збільшити приміщення для комфорту працівників.
 Добре, якщо у офісі є окреме приміщення, де працівники можуть відпочити у вільний від роботи час. Але не завжди площа дозволяє зробити таке приміщення окремим. У такому випадку можна виділити робочу зону і створити зону відпочинку із м’якою частиною меблів до прикладу. Відділити одну зону від іншої можна за допомогою фотошпалер. Так, до прикладу, можна оформити три стіни однотонними шпалерами, а от стіну, біля якої буде створене місце відпочинку, яскравими фотошпалерами чи фотошпалерами з візерунком.
 Підсумовоючи вищесказане, можна сказати, фотошпалери для офісу повинні створювати робочу атмосферу усередині офісу, водночас не створювати своїми кольорами чи зображеннями дискомфорт особам, які проводять там весь свій робочий день. Оскільки часто набридає обстановка, в якій людиина перебуває стільки годин на день, хочеться розбавити цю буденність яскравими акцентами на стінах. Але все має бути у міру – щоб не відволікати від роботи. А з другої сторони такі фотошпалери для офісу повинні створювати позитивне перше враження про фірму на осіб, які завітають до вас у якості клієнтів, а от подальше враження про вашу компанію залежатиме уже виключно від вашого професіоналізму.

Архітектура фотообої | ID: 1622
замовити це зображення
Архітектура фото-обої | ID: 1623
замовити це зображення
Природа фотошпалери на замовлення | ID: 1002
замовити це зображення
Тварини фотообої каталог | ID: 1404
замовити це зображення
Архітектура фотошпалери на стіну | ID: 155
замовити це зображення
Архітектура фото-обої | ID: 783
замовити це зображення
Їжа фото-обої | ID: 1285
замовити це зображення
Фотошпалери Рокфеллер центр | ID: 1905
замовити це зображення
Архітектура фотообої каталог | ID: 160
замовити це зображення
Архітектура фотошпалери на стіну | ID: 175
замовити це зображення
Архітектура фотошпалери фото | ID: 186
замовити це зображення
Архітектура фотошпалери вінілові | ID: 188
замовити це зображення
Архітектура фотошпалери інтернет магазин | ID: 189
замовити це зображення
Архітектура фотошпалери ціна | ID: 237
замовити це зображення
Архітектура фотошпалери інтернет магазин | ID: 239
замовити це зображення
Архітектура фотошпалери фото | ID: 256
замовити це зображення