Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери для спальні

 Фотошпалери для спальні

 У сні людина проводить значну частину свого життя. Якщо порахувати, що у середньому ми спимо вісім годин на добу, то можна зробити висновки, що ми спимо третину нашого життя. Важливо, щоб протягом цього часу ми подарували нашому організму максимальний відпочинок.

 Важливість вибору фотошпалер для спальні
 Необхідно лягати спати з позитивними думками і прокидатися у відмінному настрої. Для цього важливо створити у спальні атмосферу затишку та спокою. Оскільки свій день ми розпочинаємо та закінчуємо у такій кімнаті, як спальня, то мусимо пам’ятати, що приємна обстановка впливатиме на нашу працездатність та настрій впродовж усього дня.
Все частіше складовою частиною сучасного ремонту стає використання фотошпалер. Саме такі шпалери здатні доповнити та прикрасити стіни вашої кімнати, маючи переваги завдяки своїй практичності та створенню образу стилю.
 

 Кольорова гама
 Роблячи ремонт у спальні, слід взяти до уваги важливість кольору фотошпалер, який домінуватиме у цій кімнаті. Фотошпалери для спальні з такими кольорами як бежевий, персиковий, білий – прийнято вважати кольорами затишку, тобто кольорами, які здатні створити спокій та передати позитивні емоції. Натомість червоний, фіолетовий, зелений, жовтий кольори здатні створити почуття впевненості, оптимізму та бадьорого настрою. Психологи рекомендують використовувати для спальні спокійні пастельні кольори - блакитний, бежевий, персиковий, ніжно зелений. Тут також не завадить трохи позолоти або срібних відблисків. Якщо ж ви за вдачею активні і динамічні, то можна зважитися на спальню з насиченими тонами, до прикладу, насичено зелених чи фіолетових. Люди, які цінують оригінальність, можуть оздобити всі стіни різними фотошпалерами, на яких домінуватимуть різні кольори.
 Але не слід забувати, що попри загальні тенденції впливу кольору на настрій людини, у кожної особи є свої улюблені, а також відразливі кольори. Тому, якщо для когось білий колір буде асоціюватися із чистотою, гарним самопочуттям, то для інших цей колір здатний пригнічувати своєю невиразністю. Потрібно обирати колір, який цій чи іншій людині даруватиме відчуття впевненості та домашнього затишку.

 Кількість сонячного світла у спальні
 Фотошпалери для спальні мають підбиратися також відповідно до кількості сонячного світла, яке потрапляє у кімнату. Якщо у кімнаті відчувається брак природнього світла, то для такого приміщення слід обирати шпалери теплих тонів: світло-бежеві, світло-золотисті, світло-лимонні шпалери. Таким чином можна компенсувати відсутність потрапляння сонячного проміння усередину. Якщо у кімнаті, де ви проводите свій сон, не спостерігається відсутність природнього освітлення, то у такому випадку можете експерементувати із шпалерами для спальні у темних холодних тонах – сині, блакитні, зелені...
 
 Створення стилю
 Досить часто для використання фотошпалер для спальні є характерним виділення однієї стіни, тобто коли робиться акцент на одну стіну, а інші оформленні у невиразні кольори. Дуже часто такою стіною, на яку падає вся увагу – є стіна, де знаходиться ліжко. Такий дизайн створює гарний образ, коли ми заходимо у кімнату, але водночас не створює ніякого дискомфорту, коли ми лежимо у ліжку, адже яскравий малюнок буде знаходитися у нас за спиною.
 Обираючи фотошпалери для спальні, потрібно максимально створити відчуття гармонії та затишку для тих, хто проводитиме у ній час перед сном. Тому потрібно порадитися із своєю другою половинкою і знайти «золоту серединку» при створенні образу фотошпалер для спальні. Це потрібно для того, щоб таке оформлення стало комфортом для тих, хто проводитиме у ній час, читаючи книгу перед сном чи починаючи свій ранок з позитивного настрою.

Природа фотошпалери на стіну | ID: 419
замовити це зображення
Природа фотошпалери ціна | ID: 908
замовити це зображення
Архітектура фотообої | ID: 1553
замовити це зображення
Квіти фотошпалери вінілові | ID: 331
замовити це зображення
Квіти фото-обої | ID: 405
замовити це зображення
Квіти фотошпалери інтернет магазин | ID: 899
замовити це зображення
Природа фотошпалери вінілові | ID: 1611
замовити це зображення
Квіти купити фотошпалери | ID: 367
замовити це зображення
Квіти фотошпалери на стіну | ID: 388
замовити це зображення
Квіти фотошпалери вінілові | ID: 401
замовити це зображення
Квіти фотообої | ID: 803
замовити це зображення
Квіти фотошпалери ціна | ID: 887
замовити це зображення
Квіти фотошпалери фото | ID: 1547
замовити це зображення
Абстракція фотошпалери на замовлення | ID: 72
замовити це зображення
Квіти фотообої | ID: 316
замовити це зображення
Квіти фотошпалери на стіну | ID: 328
замовити це зображення