Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери для стелі

 Із стрімким розвитком технологій, а також запозиченням закордонного досвіду, стрімко міняється мода, уподобання та стилі. Кожен хоче внести свої власні корективи при створенні стилю та дизайну. Це також стосується питання ремонту. Є речі, які є типовими і банальними, яких притримується уже не одне покоління людей. До таких речей ми можемо віднести оформлення стелі – це у більшості випадках біла звичайна побілка. Але зараз така типовість абсолютно не у моді, а от стильним стало оформлення стелі фотошпалерами.

 Не обов’язково бути експертом у дизайні, щоб знати, що візуальний вигляд площі кімнати багато у чому залежить від висоти стелі. Таким чином, якщо стеля є високою, то і кімната у такому випадку буде здаватися більшою, і навпаки, якщо стеля не є високою, то складається враження, що вона нависає над головою, зменшуючи площу. Але не завжди ми можемо похвалитися високими стелями, тому тут нам на допомогу прийдуть хитрощі візуалізації, за допомогою яких можна зробити стелю вищою і тим самим зробити враження, що і саме приміщення більше, аніж воно є насправді. Таким чином світлі тона завжди приховають проблеми низької стелі.

 Обираючи фотошпалери для стелі, слід подумати, які саме елементи такого важливого декору підходитимуть під загальний дизайн кімнати. Адже, якщо стіни з яскравими кольорами, то стеля має розбавляти цю насиченість своєю білосніжністю. Натомість, якщо ми тепер захочемо зробити стелю насиченою, із якимось зображенням, то стіни повинні просто гармонійно доповнювати стелю, не зливаючись із нею. Тут важливо не перестаратися і зробити все зі смаком. Фотошпалери для стелі мають або виділятися, або просто доповнювати стіни приміщення.

 Коли ми хочемо, повернувшися із роботи, прилягти і просто абстрагуватися від буденності, ми створимо для себе атмосферу, яка допоможе нам поринути думками десь далеко від реальності. До прикладу, оформити стелю із зображенням безхмарного голубого неба, чи навпаки зробити акцент на хмарах синього кольору, оздобити зображенням планет, зірок, місяця, хмарочосів. Тут уже при виборі фотошпалер для стелі все залежить від уподобань господаря. Якщо Ви хочете, коли ляжете відпочивати, абстрагуватися від усього, то слід обрати спокійне голубе безхмарне небо, як символ оптимізму та спокою. А от, якщо Ви хочете, зосереджуватися та зібратися з думками, то насичені кольори і геометричні абстракції – це те, що вам потрібно.

 За допомогою вдало підібраних фотошпалер для стелі, можна створити атмосферу затишку, тепла та хорошого настрою для всієї родини.

Фотошпалери для стелі | ID: 1841
замовити це зображення
Квіти фото-обої | ID: 335
замовити це зображення
Природа фотошпалери інтернет магазин | ID: 433
замовити це зображення
Природа купити фотошпалери | ID: 1055
замовити це зображення
Природа фотошпалери вінілові | ID: 1059
замовити це зображення
Природа фотошпалери інтернет магазин | ID: 1060
замовити це зображення
Природа фотошпалери на замовлення | ID: 1202
замовити це зображення
Природа фотошпалери на стіну | ID: 1206
замовити це зображення
Хмарочоси фотошпалери | ID: 1719
замовити це зображення
Фотошпалери небо | ID: 1733
замовити це зображення
Фотошпалери на стелю | ID: 1749
замовити це зображення
Фотообої природа | ID: 1799
замовити це зображення