Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери на стіну

Фотошпалери на стіну

 Перетворити одну зі стін у гірський водоспад, або в казковий ліс або непрохідні джунглі найпростіше за допомогою якісних фотошпалер з нашого каталогу.

 Використовуючи цей прийом декору можна з легкістю створити в інтер'єрі приміщення яскраве колірне простір радує око.

 Фотошпалери на стіну - родичі стандартних шпалер. Перша відмінність в тому, що на звичайних шпалерах по всій площі з заданим проміжком наноситься повторюваний орнамент, тоді як на фотошпалерах міститься одне полотно в заданому масштабі. Наносять якісне фото зображення на флізеліновую або паперову фото основу. Даним фотошпалерами не страшна вода і перепади вологості.

 Фотошпалери прості у догляді і легко монтуються на поверхні. Якщо немає досвіду наклеювання фотошпалер, то краще роботу з монтажу довірити професіоналам.

 Каталог зображень "Оздоба" пропонує Вашій увазі якісні фото зображення, на на різну тематику. Фото зображеннями з даного розділу можна сміливо декорувати інтер'єр фотошпалерами на стіну. Якщо фон фотошпалер за колірною гамою занадто різнитися від кольору стін, їх фарбують в тон всього полотна. У підсумку стіни грунтують для поліпшення зчеплення. Склеювальний склад повинен відповідати матеріалу фотошпалер. У роботі над приклеюванням важливо дотримуватися інструкцій та виробників клею і виробників шпалер. Приклад: часто, деякі види фотошпалер після нанесення на них клею, необхідно залишити на 5 хвилин, щоб клей просочив полотно. Більшість виробників не рекомендують наносити клей на фотошпалери, а лише тільки на стіну приміщення.

 На сьогоднішній день, можна купити фотошпалери як вітчизняних, так і іноземних виробників. Марка продукції іноземних виробників, звичайно, перспективніше вселяє довіри. Але віддавши перевагу імпортним фотошпалерами на стіну, фото зображення, а так само квадратуру доведеться вибирати по фото каталогом. У підсумку можна не вгадати з кольором або з масштабом. Більшість вітчизняних підприємств надають послугу виготовлення фотошпалер на замовлення. В даному випадку можливо відрегулювати розмір, масштаб фото зображення, а так само провести необхідну корекцію. Ну а якщо в лінійці продукції виробника не виявилося підходящого фото зображення, вони без проблем виконувати фотодрук будь сподобалася клієнтові фотографії. А при необхідності навіть поєднають кілька фото зображень, у вигляді колажу. Фотошпалери без проблем допоможуть оживити Ваш інтер'єр.

Види шпалер
Фотошпалери в дитячу
Колір в інтер'єрі
Ремонт з фотошпалерами
50 відтінків чорно-білого