Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери в інтер'єрі кухні

 Найбільше фотошпалери на замовлення виготовляється, мабуть, для кухні. Авторські роботи дозволяють повністю змінити зовнішній вигляд цього багатофункціонального приміщення.

 Розглянемо основні моменти використання такого варіанту оформлення стін в інтер'єрі кухні.

1. За допомогою фотошпалер приміщення кухні поділяють на дві основні зони: власне кухню і їдальню. У другій можна помістити яскраве зображення на продовольчу тему (овочі, фрукти, хліб та інші теми, що викликають апетит). Такі фотошпалери будуть підкреслювати позитивне призначення їдальні, об'єднувати сім'ю за столом. Зрозуміло, тут можуть бути і будь-які інші зображення - сімейні фотографії, картинки з тваринами або завжди доречні фотошпалери з квітами.

2. У маленькій тісній кухні одну зі стін можна повністю обклеїти фотографією, що зображає відкритий простір. Створиться враження, що сім'я сидить у невеликому затишному кафе або на веранді на березі озера. Фотошпалери з містом, особливо зображенням хмарочосів, дозволяють відчути себе жителями пентхауса.

3. У сім'ї з маленькими дітьми на кухні доречні фотошпалери з казковими або мультяшними картинками. Якщо ж приміщення досить просторо, за допомогою дитячих фотошпалер і меблів можна умовно виділити спеціальну зону, захищену від протягів і небезпек плити.

4. Імітація відкритого вікна з чудовим видом дає можливість зробити більш світлим і приємним маленьке темне приміщення кухні. Воно може бути доповнено віконницями, жалюзі, фіранками, що теж покращує дизайн тісної кімнати. Крім того, багато господинь відчувають себе комфортніше, коли готують їжу перед «відкритим вікном. Його можуть замінити фотошпалери із зображенням пейзажу, що наклеюються безпосередньо в робочій зоні кухні, між плитою і витяжкою.

5. Не варто захаращувати кухню великою кількістю зображень, тим більше, якщо це 3D-фотошпалери на стіну, домінуючі в просторі. Розміщеної на одній зі стін великий фотографії зазвичай буває достатньо. Важливо також підбирати малюнок і колірну гамму фрески на стіну відповідно до розміру приміщення. Так, для маленьких кухонь більше підійдуть великі малюнки у світлих тонах.

 Однак вибір фотошпалер для кухні не обмежується дизайном. Приміщення, в якому постійно готують їжу, піддається впливу пара, вологи і високих температур в більшою мірою, ніж спальня або дитяча кімната. Тому матеріали, використовувані для оформлення кухні, повинні володіти особливими експлуатаційними характеристиками. Іншими словами, якщо фотошпалери для спальні можуть бути просто красивими або модними, то для кухонного інтер'єру цього недостатньо.

 Розглянемо докладніше, якими вони повинні бути з цієї точки зору.

• Кухонні фотошпалери повинні бути практичними, тобто легкими у догляді. Простота обслуговування покриттів залежить від матеріалу, з якого вони зроблені. Дізнатися про якість фотошпалер можна з супровідної інструкції, в якій повинні бути визначені правила експлуатації. Наприклад, якщо мити їх водою з миючим засобом не можна, то такі фотошпалери для залу або спальні підійдуть більше.

• Клеїти фотошпалери на стіну в кухні можна тільки в тому випадку, якщо вони безпечні, тобто не виділяють отруйних речовин. Свідомі виробники пишуть на своїй продукції таку інформацію, а також завжди розташовують сертифікатами якості, які можуть її підтвердити.

 Можна зробити висновок, що вибір фотошпалер для кухні вимагає особливо уважного ставлення. Рекомендується купувати цей товар у перевірених постачальників, що мають позитивну репутацію на ринку товарів для інтер'єру. Добротність фотошпалер повинна бути підтверджена відповідними документами.

Фотошпалери «Осінь» - осіннє золото в інтер'єрі
Фотошпалери на стіну
Різниця кольорів зображення на моніторі і на фотошпалерах в інтер'єрі
Як підібрати фотошпалери
Наш монтаж