Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери високої якості

 Прагнення людини володіти оригінальним і стильним житлом, що виражає смак і комфортне наповнення деталями, що підкреслюють індивідуальність, є сучасним трендом в інтер'єрному дизайні.

 Давно пішло в минуле поняття "євроремонт" - однотипне і деколи вульгарне наповнення квартири імпортним декором і будівельними матеріалами, безлике наслідування побаченому у сусіда чи в кінофільмі.

 Сучасним і стильним "одягом для стін" є фотошпалери на стіну. Такі елементи декору здатні перетворити простір, наприклад, розширити його, надати затишок і своєрідність. Фотошпалери на стіну виготовляються спеціально під Ваш розмір і смак. Дизайн таких фотошпалер розробляється індивідуально, Ви стаєте власником справжнього витвору мистецтва на стіні.

 Кожне фото зображення з нашого каталогу фотошпалер має високий розширення, (якість). Як правило дані зображення використовуються для оформлення інтер'єру: фотошпалерами, постерами, кухонними фартухами, фресками, друк на шафу-купе, нанесення зображень на будь-яку поверхню, (скло, пластик, плитка і т.д.). Так само, фото зображення використовуються в поліграфії, друкованих виданнях. Якість фото зображень різне, але високе. Спочатку ми перевіряємо кожне зображення на якість даного формату.

 Всі фотошпалери розбиті по категоріях, кожному зображенню присвоєно порядковий номер. При необхідності обрізку фото зображень по висоті або ширині, поділ на смуги або плитки, наші дизайнери зроблять безкоштовно. Всі файли з нашого каталогу мають необхідні параметри для виробництва великих широкоформатних фотошпалер високої якості. Дизайнери нашої студії здатні втілити в реальність найсміливіші задуми, будь то зроблена особисто Вами фотографія, оброблена і збільшена до розмірів стіни, або колаж з декількох оригінальних сюжетів.

 Фотошпалери на стіну для дитячої, фотошпалери для кухні або вітальні - різноманіття сюжетних ліній і високу якість наших фотошпалер за помірною ціною - ось головні переваги для втілення Ваших творчих ідей! Професійно проконсультуємо у виборі текстури і сюжету майбутніх фотошпалер на стіну, грамотно оформимо замовлення, ретельно проконтролюємо весь технологічний процес. Надамо інформацію з монтажу фотошпалер на стіну, організуємо доставку готового замовлення, порекомендуємо перевірених будівельників при необхідності. Екологічно безпечні і стійкі до вологи і світла фотошпалери у Львові, Ви можете замовити в нашому каталозі фотошпалер "Оздоба".

10 правил при виборі фотошпалер
Фотошпалери «Осінь» - осіннє золото в інтер'єрі
Фотошпалери в дитячу
Історія виникнення фотошпалер
Оформлення інтер'єру фотошпалерами