Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Фотошпалери з мостами - сучасний дизайн у вашому будинку

фотошпалери з мостами

Фотошпалери з'явилися в 70-х роках минулого сторіччя. Але, в той час поліграфічні можливості не дозволяли виробити по-справжньому оригінальні вироби, що відрізняються своїм ефектним зовнішнім виглядом і відмінною якістю.

 Тільки кілька років тому фотошпалери стали користуватися все більш зростаючою популярністю. Особливе місце в численних колекціях займає тема мостів, особливо Бруклінського.

 Фотошпалери на стіну з мостом: дизайн у дусі часу

 Сучасне життя, динамічне і напружене, вимагає, щоб людина в певні її моменти могла якийсь час приділити собі, відпочити і набратися нових сил. Для цього цілком підійде кімната, яка буде оформлена саме так, як цього бажаєте ви, вона повинна відображати вашу індивідуальність. Тому тематичного оформлення дизайну потрібно приділяти особливу увагу.

 Тема мостів не нова. Вона викликає багато суперечок. Деякі дизайнери вважають, що фотошпалери з мостами в житловій квартирі недоречні, що саме місце для них - це кафе або офіс компанії. Але, насправді, мости можуть бути прекрасною темою для дизайну вітальні при виконанні окремих умов, таких як:

• Загальний фон в кімнаті повинен бути нейтральним, слід уникати шпалер з виділяється малюнком на них.

• Інтер'єр приміщення слід виконати в стилі мінімалізму або хай-тек, не повинно бути зайвих меблів або предметів декору. У такому просторі відмінно виглядатимуть чорно-білі мости.

• Необхідно уважно поставитися до підбору загальної колірної гами для приміщення, відповідно до домінуючим кольором на фотошпалерах.

Фотошпалери Бруклінський міст - улюблена тема дизайнерів

фотошпалери з мостами

Бруклінський міст - улюблене місце для відвідування туристами, і це не дивно. Він відноситься до числа найстаріших підвісних мостів світу, має довжину +1825 м.

 Міст з'єднує між собою Нью-Йоркські райони: Манхеттен і Бруклін, розділені водами протоки Іст-Рівер. Урочисте й суворе його чорно-біле зображення виглядає надзвичайно ефектно. Кольорова панорама моста на тлі величезного міста здатна призвести величезне враження на всіх, хто заходить у приміщення. Такі рішення перетворять до невпізнання вашу кімнату. Вогні нічного міста і блискучий неоновими вогнями на його тлі міст можуть найзвичайніший інтер'єр перетворити на стильний, відповідний самим модним тенденціям.

 Творча фотостудія "Оздоба" пропонує купити фотошпалери, представлені в наших каталогах різними тематичними напрямками. Всі вироби відрізняються високою якістю поліграфії і цікавими сюжетами. Виготовлення замовлень здійснюється протягом двох днів.

Об'ємні 3D-фотошпалери
Історія виникнення фотошпалер
Оформлення інтер'єру фотошпалерами
Інтер'єр та візуалізація фотошпалер
Як вибрати фотошпалери для дитячої?