Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Інтер'єр та візуалізація фотошпалер

 Для того, щоб почати говорити про інтер'єр і його дизайн, давайте спочатку розберемося, що це за звір такий взагалі - «інтер'єр»? А слово це походить від французького «intérieur», що означає «внутрішній».

 Під інтер'єром розуміють архітектурне та художнє оформлення внутрішнього простору приміщення, що забезпечує людині естетичне сприйняття, комфорт і сприятливі умови для життєдіяльності, будь то офіс, квартира, будинок або кафе. Для досягнення цих критеріїв в дизайні застосовуються різні засоби, одним з яких є використання фотошпалер.

 Фотошпалери в інтер'єрі використовуються як елемент візуалізації. За допомогою них можна не тільки створити з нуля інтер'єр нової квартири, будинку або офісу, але також і оновити вже наявний. Іноді внесення в інтер'єр всього однієї невеликої деталі, такий як фотошпалери, може сильно змінити в кращу сторону сприйняття всього простору, сприйняття старої, іноді вкрай набридлу обстановки.

 Це рішення буде куди простіше, дешевше і заощадить Вам купу часу, ніж повністю всі міняти за допомогою ремонту. Фотошпалери використовуються в дизайні інтер'єрів вже досить давно, проте останнім часом їх застосування стає все більш актуальним. Цьому є ряд причин: сьогодні фотошпалери відрізняються не тільки якісної реалістичною графікою, але і можливістю вибору практично будь-якого зображення, розміру і текстури. До того ж, вони є водостійкими, захищені від вигорянь і механічних пошкоджень завдяки використанню захисного шару.

 Фотошпалери будуть виглядати відмінно як у маленьких, так і у великих приміщеннях. У маленьких приміщеннях вони допоможуть створити новий акцент, але чим яскравіше буде малюнок, тим спокійніше повинні бути тони навколишнього оточення, щоб очі не втомлювалися, а приміщення не рясніє зайвими деталями. Так само, варто звернути увагу на колір шпалер. Якщо вони темні з дрібними деталями, то це буде красти приміщення, робити його менше і надавати відчуття безладу. У таких випадках краще використовувати світлі фотошпалери з великими однотонними елементами.

 Для приміщень, вікна яких виходять на сонячну сторону, рекомендується використовувати фотошпалери, в яких переважають відтінки зеленого, блакитного або синього, які візуально розширюють простір. Також, для розширення простору в інтер'єрі зазвичай використовують фотошпалери з перспективою (можливо, двері в сад, стежина в ліс, вуличка в старовинному місті, вихід на веранду у моря) і із зображенням сходів. У великих приміщеннях використання фотошпалер допоможе зонувати простір.

 Наприклад, в квартирах-студіях фотошпалери допоможуть красиво відокремити зону кухні від вітальні, які складають єдине приміщення згідно з планом будівлі. Крім того, фотошпалери ідеально підходять для оформлення дитячої. Отже, використання фотошпалер в інтер'єрі - це красиво, стильно, оригінально. За допомогою них Ви зможете втілити будь-яке дизайнерське рішення. Фантазія може не мати меж. До того ж, Вам завжди раді допомогти дизайнери нашої студії. Вони обов'язково врахують Ваші побажання і підберуть ідеальний для Вас варіант.

Об'ємні 3D-фотошпалери
Колір в інтер'єрі
Стилі інтер'єру
Інтернет магазин фотошпалер
Актуальність фотошпалер в інтер'єрі