Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Колір в інтер'єрі

колір в інтерєрі

 Настрій у людини може змінюватися настільки часто, що інколи нас дратують звичні речі, а часом просто хочеться чогось нового і неординарного. Тому, коли мова йде про вибір кольорової гами для оформлення стін Вашої квартири чи іншого приміщення, слід із серйозністю підійти до цього питання. Фотошпалери є сучасною альтернативою для оздоблення будь-якого приміщення, палітра кольорів тут є необмеженою. Колір є важливим у двох аспектах : перший – через здатність візуалізувати приміщення, другий – мати вплив на настрій та навіть самопочуття людини. Щодо першого, то фотошпалери у залежності від кольору допоможуть Вам візуально збільшити приміщення або навпаки його зменшити. Якщо приміщення є невеликим, то потрібно віддати перевагу світлим тонам, які створять ілюзію більшого приміщення, чим воно є насправді. Темні тона, навпаки – "вкрадуть" площу Вашого приміщення і складеться враження, що стіни просто тиснутимуть на Вас. Тому такі холодні тона будуть гарно вписуватися у приміщення, яке отримує достатньо сонячного проміння.

колір в інтерєрі

 Якщо Ви проживаєте ще з кимось, то важливо, щоб кольори фотошпалер подобалися не лише Вам, а знайти такі тона, які би максимально позитивно сприймалися усією сім'єю. Адже, перебуваючи у своїй квартирі чи будинку, так важливо завжди відчувати затишок. Варто пам'ятати, що один той самий колір може по-різному сприйматися різними особами. У кожного є свої асоціації, вподобання, а також свій темперамент, тому одному буде комфорно з таким кольором фотошпалер, а хтось відчуватиме дискомфорт. Одним з таких кольорів, який є достатньо нейтральним і може бути цією "золотою серединкою" у суперечках щодо кольору у сімейному колі, є жовтий колір. Він має властивості заспокоєння, створення позитивного настрою, адже асоціюється у нас з яскравим сонячним днем, нагадує нам про тепле сонячне проміння. Також таким нейтральним кольором, який підійде і для надто активних і спокійніших людей, є зелений колір. Зелень для всіх є асоціацією із природою, із затишком, із позитивом. Психологи також рекомендують голубий колір, як колір, який заспокоює. Але тут слід бути обачним, адже фотошпалери, в яких переважатиме голубий колір, для надто активних людей може навпаки створювати занадто депресивну атмосферу, створювати відчуття сонливості.

колір в інтерєрі

 Кожну кімнату слід оформляти за допомогою фотошпалер з кольорами, які будуть відповідати призначенню приміщення. Так, до прикладу, кухню рекомендовано оформляти у кольори, які сприяють підвищенню апетиту, створюватимуть стиль і гармоніюватимуть із кухонними меблями. Для спальні ідеально підходять світло рожева гама кольорів, адже вона асоціюється із заходом сонця, створюючи при цьому гармонію і затишок. Якщо говорити про вітальню, то в цій кімнаті Ви захочете розслабитися після важкого робочого дня, Ви будете збиратися у родинному колі, тому кольори морської хвилі, бірюзові чи кремові створять відповідну ауру у цій кімнаті. Червоний чи бурдові відтінки фотошпалер можуть створити доволі нагнітаючу обстановку, для декого тривале перебування у приміщенні такому може викликати роздратування чи агресивність. Тому з таким кольором можна мати справи у приміщеннях, де Ви не довго проводитимете час, до прикладу у коридорі. Слід пам'ятати і враховувати смаки кожного із членів родини, щоб створити відчуття "домашнього вогнища" для всіх, тоді у домі пануватиме спокій, гарний настрій та бадьорість.

Актуальність фотошпалер в інтер'єрі
Миючі шпалери
Що таке сучасні фотошпалери?
Як вибрати фотошпалери для дитячої?
Яка вартість фотошпалер