Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Миючі шпалери

 Для певних приміщень важлива не тільки краса шпалер, але і їх стійкість. Це кухня, санвузол, дитяча. Якщо ви вирішили прикрасити стіни цих кімнат великими зображеннями - зверніть увагу на миючі фотошпалери.

 Ми друкуємо їх на дуже міцній основі: папір, покритий щільним слоєм вінілу. Вони прекрасно зберігають кольори, не вигоряють на сонці, не бояться вологи, добре переносять прибирання - саме тому їх ще називають антивандальними.

 При цьому наклеювати такі фотошпалери значно простіше, ніж звичайні. Переконатися в цьому ви зможете, вивчивши наш розділ "Рекомендації". Звичайно, антивандальні фотошпалери насправді не готові до атакам вандалів, але абсолютно не постраждають від миття щіткою із засобами побутової хімії. Завдяки високій зносостійкості, ці фотошпалери можна клеїти в коридорі і передпокою.

 Докладні консультації по догляду за миючими фотошпалерами ви можете отримати у співробітників компанії "Оздоба". Антивандальні фотошпалери прекрасно підходять для сімей з маленькими дітьми. Якщо дитина дістався до них з фломастером або ручкою і вніс свої корективи в зображення - фотошпалери не доведеться міняти, їх можна просто вимити. Щільність вінілового покриття досить висока, тому воно витримують атаки зубів і пазурів домашніх тварин, але тільки до певної межі. Стійкість шпалер до фізичних дій поступається стійкості до хімічних. 

 Миючі фотошпалери володіють хорошими показниками пожежної безпеки через високої температури горіння. Завдяки спеціальному просоченню, вони не бояться ні цвілі, ні бактерій, що робить можливим їх використання в приміщеннях з високою вологістю. Наклеївши такі фотошпалери у ванній або кухні, ви зможете мити їх так часто, як вважаєте за потрібне, без шкоди для основи або зображення. Ширина рулону миючих фотошпалер - 1,28 м. Доступні багато видів текстур. 

Навіщо потрібна кольоропроба?
Історія виникнення фотошпалер
Види шпалер
Оформлення інтер'єру фотошпалерами
Актуальність фотошпалер в інтер'єрі