Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Наш монтаж

 90% компаній, які виробляють фотошпалери на замовлення, не доводять свою справу до кінця - монтаж шпалер довіряють робити самим клієнтам. Звичайно, змонтувати фотошпалери на стіну не так складно як, наприклад, встановити вікно, але і в цій справі потрібен досвід. І якщо у вас його немає, не варто вірити, що це буде легко і просто.

 Найімовірніше, ви зіткнетеся з проблемами. І ці проблеми не будуть хвилювати виробника. Він пояснить це тим, що ви самі винні. Іноді бувають варіанти м'якше: вам запропонують монтаж, але не скажуть, що за цей монтаж вони відповідати не будуть. Тому що клеїти шпалери будуть абсолютно сторонні люди, що не працюють в компанії. Будьте готові до такої ситуації.

 Наша студія такого не допускає. Ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи: всі наші фахівці з монтажу складаються в штаті студії, вони ж працюють в нашій лабораторії, де ми тестуємо нові матеріали. На підставі їхнього досвіду ми покращуємо наші шпалери. Ви ж отримаєте повністю готовий результат, за який можна не турбуватися!

 Довіряйте професіоналам!

Актуальність фотошпалер в інтер'єрі
Навіщо потрібна кольоропроба?
Види шпалер
Фотошпалери на стелю
Фотошпалери в інтер'єрі