Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Навіщо потрібна кольоропроба?

 Я працюю в Студії фотошпалер «Оздоба» більше 3 років і часто стикаюся з такими питаннями: «А що таке кольоропроба?», «А чи потрібна вона?» Відповім на ваші запитання!

 Виготовлення кольоропроби - важливий технологічний етап у виробництві фотошпалер. За допомогою кольоропроби можна побачити результат виробництва фотошпалер вже на ранніх стадіях задуманого проекту. Для Вас виготовлення кольоропроби забезпечує візуальне сприйняття кольорів, а для нас - застосовується як керівництво в процесі виробництва Вашого проекту.

 Ми виготовляємо три види кольоропроб:

1) Стандартна кольоропроба - це зображення, яке Ви вибрали в зменшеному масштабі в трьох варіантах: вихідний варіант; варіант світліше вихідного; варіант темніше початкового.

2) Кцольоропроба - кольорокорекція. Вона виготовляється в тому випадку, якщо Вам потрібен певний відтінок зображення. Кольоропроба виготовляється також в трьох варіантах: вихідний варіант зображення і два варіанти з урахуванням Ваших побажань за кольором. У цих двох випадках проект виготовляється з урахуванням затвердженого Вами варіанту кольоропроби.

3) Кольоропроба - збільшений фрагмент. У цьому випадку, Ви самі говорите нам, який фрагмент хочете побачити в натуральну величину і оцінити якість обраного Вами зображення. У процесі втілення Вашого проекту, наші дизайнери завжди підкажуть, яка саме кольоропроба Вам потрібна. Бажаю Вам удачі в реалізації всіх Ваших задумів, звісно з нашою

Фотошпалери з мостами - сучасний дизайн у вашому будинку
Вінілові шпалери: практичність і елегантність
Фотошпалери: краса і функціонал
Стилі інтер'єру
Колір в інтер'єрі