Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Об'ємні 3D-фотошпалери

 Ринок фотошпалер постійно поповнюється новими розробками дизайнерів і виробників, змушуючи нас переглядати своє ставлення до інтер'єру. Нові матеріали, фарби і ефекти дозволяють створювати свіжі і незвичайні рішення. До числа революційних нововведень можна віднести створення 3D-фотошпалер на стіни, стелі і навіть підлоги.

 На перший погляд вони майже не відрізняються від звичайних якісних фотошпалер, особливо якщо намагатися оцінити їх гідності, розглядаючи рулони. Але в наклеенном стані вони здатні в максимальному ступені передати просторову глибину. За рахунок цього реалістичність зображених на фотошпалерах квітів, міст, тварин стає майже стовідсотковою.

 Один з різновидів таких шпалер здатен навіть випромінювати м'яке світло в темряві. При денному освітленні покриття виглядають так само, як звичайні. Зрозуміло, що згадана характеристика відразу ж перетворила їх на найбажаніший вид фотошпалер для спальні. Створити такі покриття під силу тільки тим виробникам, які володіють високотехнологічним устаткуванням, розробленим спеціально для виготовлення широкоформатних зображень високої якості.

 Дизайнери рекомендують використовувати об'ємні покриття в просторих приміщеннях. Це обумовлено особливістю самого 3D-ефекту, який краще помітний на невеликому видаленні. Тобто це прекрасний варіант для оформлення приміщень розважального характеру: кафе, кінотеатрів, клубів або дискотек.

 Дитячі фотошпалери в форматі 3D - ідеальний варіант для лікувальних або виховних закладів для малюків. У домашніх умовах їх можна використовувати як фотошпалери для залу. Особливо популярно в таких кімнатах використання зображень квітів або міст. Ще варіант - фотошпалери на стіну у ванній кімнаті, що зображують ілюмінатори підводного судна, у глибині якого плавають і навіть світяться в темряві рибки.

 А от в якості фотошпалер для кухні використовувати 3D-ефект варто тільки у випадку, якщо приміщення відрізняється солідними розмірами. Дизайнери також відзначають, що є зображення, які купувати в 3D-версії сенсу особливого немає. Наприклад, це виконані у великому форматі фрески на стіну. Об'ємність цих малюнків буде малопомітна. А ось пухнасті звірі, милі кошенята і цуценята в 3D-зображенні виглядають особливо ефектно і тому стануть відмінним рішенням для дитячої кімнати.

 Інтерес представляють також 3D-фотошпалери для стелі. Найчастіше на них зображають зоряне небо або пливуть хмари і розташовують в спальній кімнаті або в дитячій. У цьому випадку боле популярні світяться зразки, що надають можливість максимально розслабитися в домашній обстановці. Для підлоги такі шпалери використовують найчастіше як жарти. Відкривши двері, людина застигає над разверзшейся прірвою і не вирішується зробити крок вперед. Ці прийоми сьогодні дуже популярні в різних розважальних закладах. 3D-моделі такого формату в продажу знайти складно, їх виробляють в якості фотошпалер на замовлення. Малюнок (або фотографію), розмір і форму замовник визначає самостійно.

Миючі шпалери
Особливості дизайну вітальні з фотошпалерами
Фотошпалери високої якості
50 відтінків чорно-білого
Які фотошпалери підійдуть для спальні