Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Особливості дизайну вітальні з фотошпалерами

 Фотошпалери та їх використання в інтер'єрі будинку у багатьох викликає недовіру, позначається упередження про несмак, поганий поліграфії та дешевому зовнішньому вигляді. Таку думку склалося через хвилі охопила багатьох господарів квартир, які робили ремонти в минулому, радянські фотошпалери не відрізнялися ні красивими зображеннями ні якістю стикування, та й сама паперова основа піддавалася сильному зносу і деформації.

 Такий стан справ склалося до недавнього часу, сучасні дизайнери відродили забутий прийом і тепер з успіхом застосовують фотошпалери для обробки, особливою популярністю користуються дизайн віталень і спалень з фотошпалерами. Інтер'єри віталень з фотошпалерами завжди вигідно відрізняються від своїх побратимів, це більш яскравий і динамічний і просторий інтер'єр.

 Безумовно краса і гармонія інтер'єру може бути досягнута якщо деталі узгоджені, багатий, якщо не сказати, нескінченний вибір сюжетів для фотошпалер робить їх універсальними для застосування в будь-якому інтер'єрі. Окремі фірми виробники не тільки нададуть вам каталог різноманітних зображень, але і запропонують послугу перенесення на фотошпалери вашої власної фотографії. Дизайн вітальні з фотошпалерами може стати цікавим не тільки завдяки незвичайному зображенню, але і тактильному сприйняття, за бажанням можна замовити шпалери з текстурованим покриттям, піску або фрески.

 Для інтер'єру вітальні з фотошпалерами прекрасно підходять квіткові мотиви і зображення на тему природи, яскраві соковиті кольори зелені, неба, води, нікого не залишать байдужим, з такими фотошпалерами у вашій вітальні неначе з'явиться ще одне вікно з видом на завжди зелені простори. Ритм великих міст не залишає нас ні на хвилину, тому вкрай модним стало застосування в інтер'єрах віталень з фотошпалерами, види вечірнього мегаполісу, з іскрами вогнів і витонченими обелісками хмарочосів на тлі темного неба. Дуже незвично і мабуть найбільш цікаво виглядають дизайн вітальні з фотошпалерами, в якому використовується ефект продовження простору, на фотошпалерах зображення дороги чи вулиці старого міста, що йде вдалину. Такий вид не тільки доповнює простір своєю присутністю, але й розширює приміщення до лінії горизонту.

Стандартні фотошпалери чи на замовлення?
Навіщо потрібна кольоропроба?
Колір в інтер'єрі
Фотошпалери в інтер'єрі кухні
Ремонт з фотошпалерами