Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Переваги фотошпалер

 Фотошпалери у Львові сьогодні практично переживають друге народження. Колись вони вже були популярними, але зараз стіни з безглуздими берізками і озерами, наклеєними на півстіни, викликають посмішку, а не бажання повторити подібне у себе вдома. Для виготовлення фотошпалер у Львові використовуються виключно гармонійні художні зображення, макети високої якості.

 На сьогоднішній день застосування фотошпалер в корені поміняло уявлення про них. Деякі люди не наважуються зробити вибір на користь фотошпалер, боячись отримати недоречну картинку посеред кімнати, не зуміти правильно обіграти такий акцент в приміщенні. Однак безліч вдалих прикладів дизайну з використанням фотошпалер доводить, що можна змінити житло або офіс, не роблячи нічого надприродного. Які ж плюси у даного виду шпалер?

  • По-перше, з'являється можливість грати з геометрією простору. Існують якісні тривимірні зображення та інші методи створити ілюзію розширення кімнати, додавання нових граней в приміщенні, обманного поглиблення в стіні.
  • По-друге, замовити фотошпалери у Львові і наклеїти їх тільки на одну зону в кімнаті - це відмінний спосіб створити акцент на окремій ділянці, куди завжди будуть прикуті погляди гостей. Підбираючи різні кольорові гами і сюжети на стінах, можна чітко розділити зони для відпочинку, їдальні, дитячого куточка.
  • По-третє, в психології давно відома кольоротерапія і арт-терапія, в якій певні зображення сприяють прояву певних емоцій у людини.

Переваги фотошпалер

 Таким чином, приємна картинка завжди буде налаштовувати наглядача на потрібний лад. Це може бути заспокійливий пейзаж у спальній кімнаті або що-небудь космічне у вітальні, наштовхує на роздуми про вічність. А можливо вам припаде до душі весела мультиплікаційна картинка для дитячої кімнати, що піднімає настрій дитині і робить інтер'єр унікальним. Каталог готових варіантів для виготовлення фотошпалер Львові містить величезну кількість фотографій, живопису, абстрактних картин, репродукцій, які можуть вписатися саме у ваш проект. Нарешті, фотошпалери мають здатність приховувати недоліки поверхонь в приміщенні. Звичайно, для ефективної роботи з обробкою будуть потрібні знання д

освідченого дизайнера, але в цілому, фотошпалери дають відмінний шанс виправити дрібні недоліки вашого ремонту, нерівності стін, шорсткості.

Стилі інтер'єру
Як підібрати фотошпалери
Як вибрати фотошпалери для дитячої?
Оформлення інтер'єру фотошпалерами
Історія виникнення фотошпалер