Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Ремонт з фотошпалерами

 Не секрет, що в даний час на ринку присутня така велика кількість матеріалів для ремонту і декору, що можливості вибору практично безмежні, і легко загубитися в потоці інформації відносно новинок, свіжих віянь і напрямків. Напевно, кожна людина, що зіткнувся з необхідністю вибору дизайну інтер'єру, в процесі ремонту стикався з побоюваннями не упустити можливість використовувати яке-небудь неочевидне, але в той же час цікаве рішення.

 Дані побоювання цілком виправдані, адже не щодня ми створюємо дизайн інтер'єру в своїй квартирі або офісі, та й змінити вже створений інтер'єр деколи вельми не просто, от і присутній у нас боязнь помилитися або упустити щось. Універсальним і, на мій погляд, оптимальним рішенням є використання фотошпалер для оформлення інтер'єру.

 У Вас напевно виникнуть питання: «чому фотошпалери?», «Хіба це новий елемент декору?», «Це ж минуле століття?». Безумовно, фотошпалери як найменування елементу декору виникли ще в 70-80-х роках минулого століття. Багато хто пам'ятає ці річечки і березові гайки на тонкому папері, які були так поширені в минулому. Виглядали вони, м'яко кажучи, неоднозначно, крім того позначалося і якість матеріалу, і відсутність хоч деякої розмаїтості в сюжетах. Але це було в минулому. Все, що пов'язує ті «Берізки й річечки» з нинішніми фотошпалерами - це назва.

 Технології дуже сильно зробили крок вперед, і зараз, використовуючи сучасні фотошпалери, ми можемо отримати неймовірно стильні інтер'єри зі своїм особливим шармом і родзинкою, які довгий час будуть радувати око. Достаток можливих сюжетів не те що вражає уяву, воно практично безмежно! Хочете субтропічний ліс? - Будь ласка, можливо, арктичні пейзажі? - Легко, а може бути репродукцію картини «Зоряна ніч» Ван Гога? - Немає нічого простішого.

 Що вже говорити про можливість вписати в інтер'єр своє улюблене фото, зроблене власними руками, або, скажімо, колаж з фотографій, привезених з відпустки ... Але можливості фотошпалер на цьому не закінчуються.

 Матеріали, використовувані для їх виробництва, також змінилися до невпізнання! Тепер ми маємо можливість надати зображенню глибину шляхом використання текстури, наприклад, отримати репродукцію картини на текстурі повністю ідентичною полотну, а при бажанні саме на полотні - прямо на матеріалі, на 100% складається з бавовни. Або взяти зображення пейзажу, стилізоване під старовину, і розмістити його на матеріалі, текстура якого майстерно повторює зовнішній вигляд античних фресок! Чи варто говорити, що розміри фотошпалер в даний час практично нічим не обмежені, і Ви можете включити їх в інтер'єр приміщення як локально, так і покривши ними всю площу стін!

 Сучасні фотошпалери - це універсальне інтер'єрне рішення, обмежене лише Вашою фантазією! Вони завжди будуть центральним елементом в приміщенні, не залишаючи байдужими ні гостей, ні самих господарів. На основі фотошпалер можна створити повністю новий, лаконічний інтер'єр, а при бажанні - освіжити старий. Фотошпалери не вимагають величезних непосильних вкладень і, крім того, після часу інтер'єр легко оновити, просто замінивши полотно фотошпалер на нове з іншим зображенням та / або текстурою матеріалу, і Ваш став вже звичним інтер'єр знову засяє новизною і незвичністю!

Фотошпалери: краса і функціонал
Оформлення інтер'єру фотошпалерами
Яка вартість фотошпалер
Вінілові шпалери: практичність і елегантність
Які фотошпалери підійдуть для спальні