Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Розширюючи простір: шпалери чарівний візуальний ефект

Вінілові фотошпалери

 Більшість стандартних квартир не може похвалитися великою площею кімнат. Для того щоб згладити відчуття тісноти й дискомфорту, що виникає в подібних приміщеннях, існує безліч декоративних прийомів.

 Найбільш недорогим і простим, але при цьому ефектним рішенням для розширення простору є фотошпалери. Цей термін об'єднує в собі полотна різної стилістичної спрямованості.

 Найбільш часто для візуального коригування обсягу кімнати використовуються наступні групи шпалер:

• Морські пейзажні - при погляді на подібні шпалери відразу виникає відчуття величезного, що доходить до горизонту простору. Зробивши вибір на користь такого зображення, і вдало розташувавши його щодо джерела світла в приміщенні, ви зможете візуально додати кімнаті кілька метрів довжини або ширини. Для посилення ефекту бажано розташувати фотошпалери на вільних від меблів та інших предметів стінах.

• Архітектура - прикрасивши кімнату фотографіями знаменитих будівель, ви отримаєте подвійний ефект - зорово збільшуєте не тільки глибину приміщення, але і, завдяки чітко вираженим вертикальним лініях малюнка, висоту. Фотошпалери з вулицями, що йдуть вдалину, є ідеальним рішенням для вузьких стін.

 Фотошпалери - оригінальне рішення для сучасних інтер'єрів Для приміщень, виконаних в популярних на сьогодні сучасних стилях хай-тек, модерн, мінімалізм і схожих з ними течіях, шпалери з класичними пасторальними сюжетами у вигляді природи, квітів, парків не підходять. Для них відмінним рішенням стануть урбаністичні панно в стриманій колірній гаммі або фантастичні види космосу. Інтер'єри, виконані в подібному стилі, мають цікавий візуальний ефект. Завдяки розташуванню елементів, темний фон здається нескінченно глибоким, значно збільшуючи розміри кімнати.

 Студія фотошпалер «Оздоба»: це широкий асортимент інтерєрних рішень. У нас ви зможете купити фотошпалери, що розширюють простір, за невисокою ціною. Створена нами добірка включає варіанти рішень на будь-який смак - від спокійних заспокійливих пейзажів до вражаючих уяву футуристичних панно. 

Фотошпалери з мостами - сучасний дизайн у вашому будинку
Які фотошпалери підійдуть для спальні
Ремонт з фотошпалерами
Стилі інтер'єру
Вінілові шпалери: практичність і елегантність