Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Що таке сучасні фотошпалери?

 Як часто при проведенні ремонту багато хто намагається знайти якесь нове і цікаве рішення оформлення свого житла. Часто не вистачає буквально крихітного елемента для того, щоб у будинку було затишніше й комфортніше. І такий відсутньою деталлю можуть стати вже давно ввійшли до ужиток фотошпалери.

 Але раніше такий вид обробки був далекий від ідеалу. Вони були тільки лише паперовими, досить легко рвалися і бруднилися. Сучасні зразки сильно відрізняються від виробів тих років, вони виготовлені з міцних, якісних матеріалів. Різні фактури приховують дефекти стіни і дуже ефектно виглядають.

 Замовити фотошпалери для своєї квартири можна індивідуально, вибравши матеріал, розмір, сюжет і колірне рішення. Друк проводиться екологічно чистими, безпечними чорнилом. Останнім часом саме такий вид обробки для стін активно використовують відомі дизайнери в своїх інтер'єрних проектах. Сучасні фотошпалери з фотодруком зручніше і вигідніше виготовляти за індивідуальним замовленням, це дає більше можливостей у виборі кольору і підбору будь-якого фотозображення.

 Завдяки фотошпалерам, виготовленим на замовлення, дизайн Вашого інтер'єру буде не просто стильним, але і унікальним, що створює неповторну атмосферу. Шпалери з фотодруком можна використовувати для оформлення стін приміщень практично будь-якого напрямку, будь то офіс або квартира. Головною перевагою таких матеріалів є можливість повністю видозмінювати простір кімнати. Для замовлення можна вибрати фото із запропонованих в нашому каталозі. Можна виготовити фотошпалери зі своїх улюблених фотографій. Сюжетом може стати будь якісне зображення.

Фотошпалери високої якості
Фотошпалери з мостами - сучасний дизайн у вашому будинку
50 відтінків чорно-білого
Як підібрати фотошпалери
Оформлення інтер'єру фотошпалерами