Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Стандартні фотошпалери чи на замовлення?

 Питання неоднозначне, практично філософське. Вибір готових фотошпалер стандартних розмірів в онлайн і оффлайн магазинах досить великий. Основний плюс таких варіантів - дуже приємна ціна.

 Також зручно, що ви можете відразу піти з ними на касу. Шкода тільки, що на цьому плюси і закінчуються. У мінуси ж можна записати наступне:

• матеріал - найчастіше це звичайні тонкі паперові шпалери, які недовговічні.

• стандартні розміри - зазвичай конкретне зображення випускається тільки в одному типовому розмірі. Вам доведеться або обрізати готові фотошпалери, або адаптувати приміщення.

• стандартність зображення - уявіть, скільки людей вже набуло саме такий пейзаж або нічне місто, якщо шпалери випускаються в промислових масштабах! От і виникає філософське питання, тісно пов'язаний з життєвою позицією: або ви підганяєте себе і інтер'єр свого будинку під стандартний зразок фотошпалер, або ж реалізуєте свій унікальний проект: замовляєте індивідуальний продукт, виготовлений спеціально для вас, що включає в себе:

• вибране зображення,

• точні необхідні розміри,

• обраний матеріал з величезного асортименту з різноманітними фактурами. При цьому термін виготовлення фотошпалер на замовлення лише на пару днів більше ніж моментальна покупка. Набагато більше часу у вас займе вибір того самого, тільки вашого, що гріє душу сюжету з мільйонів доступних зображень, які ми готові надати для вас. Загалом, як співає Макаревич: "Не варто прогинатися під мінливий світ, Нехай краще він прогнеться під нас "

Миючі шпалери
Фотошпалери з мостами - сучасний дизайн у вашому будинку
Фотошпалери «Осінь» - осіннє золото в інтер'єрі
Фотошпалери на стелю
Купити фотошпалери у Львові преміум-класу за доступну ціну