Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Стилі інтер'єру

Стилі інтер'єру

Коли ми робимо ремонт у своїй квартирі, нам хочеться чогось нового та сучасного. Малюючи у своїй уяві образ зовнішнього вигляду нашого приміщення, одразу створюємо певний стиль, в якому буде дотриманий дизайн. На сьогоднішній день фотошпалери здатні зображати будь-який стиль, який можна буде доповнити меблями та аксесуарами. Популярними є фотошпалери у європейському, японському, східному, середземноморському стилях. Європейський стиль прийнято оздоблювати фотошпалерами, які зображають різні архітектурні пам'ятки, мають вертикальні лінії та класичні орнаменти. Цей стиль гарно підійде у вітальню, підкреслюючи гарний смак господарів. Тут головним є мінімалізм, відчуття простору, вдалий підбір шпалер і меблів. Якщо квартира є невеликою, то європейський стиль вдало приховає усі дефекти і брак метражу. Таким чином маленьку квартиру можна поділити на кілька зон – зону відочинку, зону сну, кухонну зону. Це може бути зроблене і за допомогою різних фотошпалер, які візуально відділять одну зону від іншої.

Стилі інтер'єру

Якщо говорити про японський стиль, то він найчастіше використовується у спальні. Чому саме у спальні? Тому що цьому стилю притаманна пастельна палітра кольорів, найчастіше фотошпалери та меблі виконуються у одному кольорі. У більшості з нас японський стиль асоціюється із зображенням гілок квітучої сакори, яка стане «ізюминкою» у Вашому дизайні. Японський стиль здатний вносити гармонію, спокій та свіжість у помешкання. Обираючи англійський стиль, Ви не зустрінете яскравих кольорів, тому атмосфера з їх допомогою сприятиме максимальному розслабленню та відпочинку. Дуже часто фотошпалери у англійському стилі виражені рослинною тематикою – візерунки з гілок та букетів стануть прикрасою для Вашого приміщення, роблячи акцент на такій стіні. Яке би зображення не містив малюнок фотошпалер: чи це буде рослинне, чи абстрактне, чи геометричне – вони будуть витримані у строгих стильних тонах. Ідеальна симетрія завжди буде присутня на такого роду шпалерах.

Стилі інтер'єру

Класичний стиль шпалер є найпоширенішим у наших домівках. Такі шпалери для стін мають спокійну гаму, лаконічність. У той же час вони не виділяються, а створюють повний завершений образ у дизайні приміщення. Класичний стиль здатний приносити відчуття розкоші та багатства завдяки своїй строгості ліній та форм. Величезною перевагою цього стилю є те, що він завжди у моді, не зважаючи на швидкі темпи розвитку технологій. Який би стиль Ви не обрали, головне, щоб Вам було затишно і комфортно. Внести щось нове та ультрамодне у той чи інший стиль Ви зможете, доповнюючи фотошпалери стильними аксесуарами та меблями.

Стандартні фотошпалери чи на замовлення?
Фотошпалери «Осінь» - осіннє золото в інтер'єрі
Колір в інтер'єрі
Що таке сучасні фотошпалери?
Чому наша Студія краще інших?