Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Вінілові шпалери: практичність і елегантність

Вінілові фотошпалери

 Якщо ви вимагаєте високі вимоги до естетичної привабливості покриття та його довговічності, вам слід звернути увагу на вінілові фотошпалери.

 Вони володіють високою стійкістю до дії УФ-променів і вологи. Фактура таких полотен відрізняється різноманітністю. Вони бувають глянсовими або імітують структури тканини, шкіри, штукатурки. Подібна широта асортименту дозволяє підбирати матеріал, ідеально відповідні обробці інших стін в кімнаті.

 В даний час в якості підстави подібних полотен використовуються папір або флізелін. Робити вибір на користь конкретного матеріалу слід, виходячи з особливостей окремо взятого приміщення.

Вінілові фотошпалери на паперовій основі

 Одним з головних достоїнств цього матеріалу є його невисока вартість. Придбати подібні шпалери вініл можуть дозволити собі люди з будь-яким достатком. Дані вироби володіють всіма головними перевагами, характерними для даного типу продукції, а саме:

  • естетичною привабливістю - друк на шпалерах з паперовим підставою здійснюється на тому ж обладнанні, де виробляються решта види інтер'єрної фотопродукції. Нанесення фарби здійснюється безпосередньо на вініловий шар, який однаковий для тієї та іншої різновиди.
  • стійкістю до впливу зовнішніх факторів - цей матеріал зберігає високу привабливість малюнка тривалий період часу, не вигорає на сонці, може піддаватися чищенню злегка вологою ганчіркою.

Вінілові фотошпалери на флізеліновій основі

 У порівнянні з попередньою моделлю, дана різновид характеризується більшою щільністю полотна, що надає виробу більш високу зносостійкість. За рахунок своєї структури воно згладжує недоліки поверхні стін, при наклеюванні виглядає стильно і респектабельно. Більш висока ціна таких полотен нівелюється винятковими показниками довговічності. Вінілові шпалери, купити які ви можете в інтернет магазині нашої компанії, гарантовано прослужать вам без втрати привабливого

Що таке сучасні фотошпалери?
Миючі шпалери
Оформлення інтер'єру фотошпалерами
Фотошпалери: краса і функціонал
Ремонт з фотошпалерами