Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Види шпалер

 У зв’язку із стрімким розвитком попиту, ринок шпалер вражає своєю різноманітністю. Та всі вони різні за своєю структурою та видом зовнішнього декоративного покриття. Ми виділимо найпопулярніші із них:


- паперові шпалери;
- флізелінові шпалери;
- вінілові шпалери;


  Паперові шпалери. Такий вид шпалер має свої переваги і недоліки. Якщо говорити про переваги, то паперові шпалери вважаються найбільше екологічними, оскільки текстура цих шпалер дозволяє стінам дихати. Але вищезгадуваний вид шпалер не рекомендується застосовувати у коридорах, кухнях, санвузлах чи в інших приміщеннях, які у зв'язку з своїм призначенням будуть сприяти забрудненню шпалер. Оскільки вони не миються і не витримують механічних пошкоджень. Тому такі шпалери можна застосовувати у спальнях, дитячих, вітальнях, де забрудненість є низькою. А загалом паперові шпалери є вдалим варіантом для тих, хто віддає перевагу екологічності, а не практичності.
 

Види шпалер

 Флізелінові шпалери. Перш за все, слід пояснити, що таке флізелін. Отже, флізелін – назва класу папероподібних нетканих матеріалів на основі проклеєних і непроклеєних, модифікованих і немодифікованих целюлозних волокон з можливим добавлянням волокон полістеру. Шпалери флізелінові можна поділити на два види: чистий флізелін (флізелін без будь-яких добавок), а також флізелін покритий шаром вінілу (вінілові шпалери на флізеліновій основі). В результаті такі шпалери виділяються своєю міцністю та захищеністю до різного роду механічних пошкоджень. Шпалери на флізеліновій основі піддаються неодноразовому перефарбуванню. Вони є вдалим варіантом для новобудов, оскільки новобудовам притаманна усадка стін (зрештою, і старим будинкам також), а флізелінові шпалери приховають тріщини, які неминуче стануть реальністю у таких будинках.

 Вінілові шпалери. Такий вид шпалер виділяється своєю практичністю і високою водостійкістю. За допомогою вологої чистки шпалери завжди матимуть надежний вигляд і перебуватимуть у чистоті. Тому вініловим шпалерам не страшні плями, прийом гостей у вітальні чи ігри ваших малюків у своїх дитячих кімнатах. Також, якщо у кімнату потрапляє велика кількість сонячних променів, то тут не слід хвилюватися, адже такі шпалери не мають здатності вигорати і не втрачатимуть насиченості кольорів. Вінілові шпалери прослужать довго, при чому важко буде визначити скільки років вони оздоблюють ваші стіни завдяки своїй практичності у експлуатації. Якщо до поклейки вінілових шпалер віднестися із особливим підходом, тобто ретельно підготувати стіни і поклеїти аккуратно, то стики будуть фактично непомітні і створюватиметься враження цілісності зображення.

 Ми розповіли Вам про найпопулярніші види шпалер. Деякі шпалери мають, окрім переваг, також і недоліки, тому все залежить від призначення приміщення і від того, які пріоритети Ви ставите на перше місце. Але головне призначення від оздоблення стін шпалерами – є створення затишку та сприятливої домашньої атмосфери у Вашій домівці. Тому бажаємо успіху у цій на перший погляд простій справі і головне, щоб це принесло всім задоволення від результату.

Стандартні фотошпалери чи на замовлення?
Актуальність фотошпалер в інтер'єрі
Миючі шпалери
Фотошпалери в інтер'єрі кухні
Фотошпалери на стелю