Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Як клеїти шпалери

як клеїти шпалери

 На сьогоднішній день фотошпалери користуютьcя великою популярністю. Завдяки своїй практичності вони є одним із лідерів оздоблення стін. Потрібно лише знати технологію поклейки шпалер для того, щоб отримати бажаний результат. З такими основними нюансами ми ознайомимо Вас у нашій статті.

Перш ніж поклеїти шпалери, потрібно ретельно підготувати стіни. Для цього потрібно зашпаклювати та погрунтувати поверхню. Якщо перед тим на стінах були також шпалери, то їх необхідно розмочити і зняти шпателем. А якщо стіна була покрита емульсійною фарбою, то необхідно очистити поверхню наждачним папером.

Після підготовки стін можна переходити до безпосередньої поклейки. На ринку існує велика кількість типів шпалер і до кожних з них є відповідний клей, та використовувати для фотошпалер слід клей для вінілових шпалер. Починати клеїти слід з лівої сторони стіни. Ширина полотна становить 129 см. Фотошпалери друкуються "навхльост" - 2 см полотна буде повторювати наступне полотно. При поклейці зайву частину полотна необхідно відрізати.

Щодо нанесення клею, то його потрібно наносити на самі фотошпалери, так і на стіну. Розгладжувати шпалери потрібно лише валиком, оскільки, розгладжуючи шпателем можна пошкодити фотошпалери. Для того, щоб гарно і якісно поклеїти фотошпалери, найкраще буде знайти спеціаліста по цьому питанню. Хороші спеціалісти зроблять так, щоб не було видно стиків, оскільки це є надзвичайно важливим. Найкращою запорукою успішної поклейки фотошпалер є акуратність – це найбільший секрет у цій справі, тому особливих зусиль не потрібно буде докладати.

як клеїти шпалери