Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Як підібрати фотошпалери

 Як це не дивно, але замовити фотошпалери зараз і просто і складно водночас. Спробую пояснити чому так вважаю. З приводу "просто" все просто). Зараз чимало компаній, які готові надрукувати вам картинку на будь-якому матеріалі. Бо вважають, що це і є фотошпалери. Але не все так просто, як здається. Складність у тому, що добре робити фотошпалери на замовлення можуть тільки фахівці. Ті, хто накопичив вже чималий досвід, вилікував вже все "дитячі хвороби" виробництва, і вийшов на хороший виробничий рівень.

 Але не буду зараз про погане. Краще розповім як це робиться в нашій компанії в якості прикладу. Ви можете звернутися в нашу студію на будь-якому етапі виникнення цієї ідеї. Якщо ви тільки плануєте оновлення вашого інтер'єру, ми допоможемо вам підібрати сюжет для фотошпалер, зробимо візуалізацію в інтер'єрі, проконсультуємо з усіх питань - все це абсолютно безкоштовно. Якщо ж ви вже точно знаєте, що хочете - здивуєтеся наскільки швидко і якісно ми спрацюємо за вашим замовленням.

 Тепер давайте розберемо процес замовлення по етапах:

1. Замір стіни: Для початку роботи над ідеєю фотошпалер, вже потрібно хоча б приблизно з'ясувати розміри стіни або іншій поверхні. Справа в тому, що не знаючи розмірів, складно підібрати зображення. Хоча заміряти стіну зовсім нескладно, ми завжди із задоволенням допомагаємо нашим замовникам з цим питанням.

2. Вибір сюжету: Фотошпалери використовуються не один день, тому до даного етапу варто підійти з усією серйозністю. Що це буде: фото, графіка, дитяча картинка або щось інше - залежить від вашого смаку. Але навіть, якщо ви не можете визначитися з сюжетом - сміливо звертайтеся до нас, ми з задоволенням Вам допоможемо зробити вірний вибір.

Безкоштовні послуги:

• підбір сюжету для фотошпалер;

• викуп зображення у фотобанку - тільки у нас!

• проста обробка файлу дизайнером;

• підготовка зразків під потрібний розмір;

• візуалізація вашого інтер'єру з вибраними фотошпалерами.

Платні послуги:

• складна обробка файлу дизайнером;

• розробка індивідуального зображення.

3. Вибір матеріалу виготовлення: Ми пропонуємо досить багато матеріалів виготовлення фотошпалер - не складно заплутатися. Від вибору залежить ціна майбутніх фотошпалер, зовнішній вигляд і експлуатаційні якості. Ми робимо фотошпалери як вертикальними смугами встик так і "внахльост", і єдиним цільним полотном без швів і стиків. Звичайно, ми завжди і з задоволенням допомагаємо з вибором.

Для цього вам буде потрібно відповісти на кілька запитань:

1. Бюджет. Ви хочете витратити мінімальну кількість грошей? Або готові заплатити більше за покращені шпалери?

2. Стійкість шпалер. Як використовуватимуться фотошпалери? Чи потрібно буде їх мити? Або достатньо легкого прибирання пилу? Чи потрібна захист від стирання?

3. Стики смуг і шви. Вас влаштує, якщо будуть помітні стики? Або ви віддасте перевагу фотошпалери єдиним полотном без швів?

4. Поверхня. Ви хочете гладкі і фактурні фотошпалери? Хочете нейтральну поверхню або віддасте перевагу цікаву фактуру?

Це все, що знадобиться від вас. Все інше ми зробимо самі. Раджу вам звертатися до нас якомога раніше на етапі виникнення ідеї. Не важливо як! Як вам зручніше: Телефонуйте! Пишіть на електронну пошту! Можете оформити замовлення на сайті, або не робити цього. Ми можемо прийняти замовлення по телефону і почати по ньому роботу. Не бійтеся звернутися до нас раніше. Оформлення замовлення або лист ні до чого вас не зобов'яжуть. Більшість наших послуг на етапі обговорення замовлення абсолютно безкоштовні.  Звертайтеся! Ви залишитеся задоволені!

Розширюючи простір: шпалери чарівний візуальний ефект
Інтернет магазин фотошпалер
Фотошпалери: краса і функціонал
Особливості дизайну вітальні з фотошпалерами
Ремонт з фотошпалерами