Власне зображення
Галерея
По типах приміщень

!!!Акція!!!

Безкоштовна доставка

архів новин
Головна Текстури та ціни Як зробити замовлення Оплата і доставка Як клеїти шпалери Рекомендації Контакти
Яка вартість фотошпалер

вартість фотошпалер

 Скільки коштують фотошпалери на замовлення - один з головних питань, яке хвилює наших клієнтів. Багато хто помилково вважає, що чим вище вартість фотошпалер, тим вони краще - але це не завжди вірно. Якщо знати основні правила, то можна за привабливою вартістю підібрати дуже цікаві варіанти фотошпалер.

 З чого складається вартість:

• Використовувані технології та обладнання.

• Виробник матеріалів.

• Вид матеріалу.

• Тип фактури.

• Розмір шпалер.

 Якщо враховувати всі основні фактори, то вартість фотошпалер не на багато перевищить вартість звичайних, якісних шпалер. При цьому вартість буде в рази нижче, ніж, наприклад - розпис стін.

 Як впливає розмір і зображення на вартість фотошпалер. Часто вартість фотошпалер залежить від нанесеного на них зображення, хоча підстав для підвищення ціни просто немає. Тип сюжету і його тематика, також на вартість не впливають. Але найчастіше в будівельних або інтернет-магазинах, фотошпалери з популярним сюжетом коштують набагато вище, ніж інші. А от розмір потрібного виробу, безпосередньо впливає на його вартість. Чим більше розмір - тим вище ціна, тому в даному випадку, очевидно, відбувається витрата матеріалу.

 Також на вартість безпосередньо впливають - вид основи і його фактура. Але і тут є свій секрет. Ідеального матеріалу не існує - у кожного є свої сильні і слабкі сторони. У зв'язку з цим, якщо Ви не впевнені в правильності свого вибору, краще звернутися до професіонала, який допоможе, підкаже і покаже - як і на якому матеріалі виглядатиме вибраний Вами сюжет найбільш вигідно.

Фотошпалери високої якості
Різниця кольорів зображення на моніторі і на фотошпалерах в інтер'єрі
Фотошпалери: краса і функціонал
Інтер'єр та візуалізація фотошпалер
Які фотошпалери підійдуть для спальні